Microsoft Access 2019 Sngl OLP NL Acdmc 077-07221

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 130,93 zł 130.93 (28,50 €)
Cena netto: 106,45 zł (23,17 €)
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Microsoft
Kod produktu: 077-07221
Pin It

Opis

Przyjęta przez Microsoft definicja Uprawnionego Użytkownika Edukacyjnego (EMEA).
Wymienieni użytkownicy są uprawnieni do skorzystania z produktów Microsoft w wersji Academic we wskazanych programach; są też zdefiniowani jako uprawnieni użytkownicy edukacyjni. Microsoft zastrzega sobie prawo do sprawdzenia statusu uprawnionego użytkownika edukacyjnego w przypadku każdego klienta lub proponowanego klienta

A) Instytucje Edukacyjne
 - Instytucja akademicka lub zawodowa zatwierdzona przez stosowny rządowy organ regulacyjny w kraju, w którym Instytucja Edukacyjna ma siedziby główne.
- Instytucja/organizacja non-profit zajmująca się nauczaniem w pełnym wymiarze godzin, w tym kształceniem ustawicznym, o charakterze pozaakademickim lub bez certyfikatu rządowego.

B) Biura administracyjne instytucji edukacyjnej
- Lokalne, regionalne lub krajowe biura administracyjne jednej lub wielu instytucji edukacyjnych opisanych w punkcie A(i) powyżej.

C) Biblioteki publiczne
- Biblioteka publiczna, która świadczy podstawowe ogólne usługi biblioteczne wszystkim mieszkańcom określonej społeczności, dzielnicy lub regionu.

D) Muzea publiczne
- Stałe muzeum publiczne założone w celach edukacyjnych lub estetycznych, zatrudniające profesjonalny personel i regularnie wystawiające publicznie obiekty materialne.

Specjalna uwaga dotycząca szpitali, systemów opieki zdrowotnej, rządowych szkół wojskowych/placówek szkoleniowych i laboratoriów badawczych:
Szpitale, systemy opieki zdrowotnej i laboratoria badawcze (w tym niezależne laboratoria badawcze lub laboratoria badawcze związane z uprawnionym klientem będącym instytucją edukacyjną lub z agencją rządową) NIE mają uprawnień do uzyskania licencji na produkty w wersji Academic, o ile nie należą w całości do uprawnionej Instytucji Edukacyjnej zdefiniowanej powyżej w częściach A(i) i B i nie są przez nią zarządzane. Wyrażenie „należące w całości i zarządzane” oznacza, że dana Instytucja Edukacyjna jest jedynym właścicielem danego szpitala, systemu opieki zdrowotnej lub laboratorium badawczego oraz jedynym podmiotem sprawującym kontrolę nad codzienną działalnością danej instytucji. Uprawnione szpitale, systemy opieki zdrowotnej i laboratoria badawcze NIE mogą kupować produktów na mocy Umowy School ani NIE mogą być objęte Umową School zawartą przez Instytucję Edukacyjną, nawet jeśli należą w całości do Instytucji Edukacyjnej i są przez nią zarządzane. Szkoły wojskowe i inne placówki szkoleniowe zarządzane przez rząd i nieprzyznające stopni naukowych nie są uprawnione do uzyskania licencji na produkty w wersji Academic.Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl